Kontakta oss på World Bioenergy

World Bioenergy och World Biorefinery genomförs på Elmia i Jönköping.

Elmia ab

Elmia AB. Tel: +46 (0)36 15 20 00, Fax +46 (0)36 16 46 92,  worldbioenergy@elmia.se

 

Svebio

SPCI
Svebio 
Tel: +46 (0)8-441 70 80

worldbioenergy@svebio.se

SPCI
Tel: +46 (0)8 783 84 86
info@spci.se 

Medarbetare, Elmia

Medarbetare, Svebio och SPCI

Albert, Veronika
Marknadskommunikatör, 
press, webb
Tel: +46 (0)36 15 22 34
veronika.albert@elmia.se

Andersson, Jörgen
Säljare
Tel: +46 (0)36 15 22 84
jorgen.andersson@elmia.se

Alexandersson, Eva
Monterservice
Tel: +46 (0)36 15 23 17
eva.alexandersson@elmia.se

Brandt, Klas
Projektledare, mässansvarig
Tel: +46 (0)36 15 21 09 
klas.brandt@elmia.se

Johnsen, Torbjörn
Affärsområdeschef
Tel: +46-(0)36 15 22 54
torbjorn.johnsen@elmia.se

Lindskog, Annika
Projektkoordinator
Tel: +46 (0)36 15 22 56  annika.lindskog@elmia.se

Houde, Sylvain
Säljare
Tel: +46 (0)36 15 21 29
sylvain.houde@elmia.se

Pettersson, Annika
Konferensadministration
Tel: +46 (0)36 15 21 37
annika.pettersson@elmia.se

Andersson, Kjell
Press, konferensprogram
Tel: +46 (0)8 441 70 87
kjell.andersson@svebio.se  

Asp, Marina
VD SPCI och konferensansvarig för World Biorefinery
Tel: +46 (0)8 783 84 86
info@spci.se 

Backéus, Sofia
Konferensprogram, exkursioner
Tel: +46 (0)8 441 70 77
sofia.backeus@svebio.se 

Bruce, Lena
Konferensprogram
Tel: +46 (0)8 441 70 83
lena.bruce@svebio.se 

Fredriksson, Malin
Grafisk produktion
Tel: +46 (0)8 441 70 98
malin.fredriksson@svebio.se

Haara, Karin
Call for papers & presentations
Tel: +46 441 70 84
karin.haara@worldbioenergy.org 

Melin, Gustav
Konferensansvarig 
Tel: +46 (0)8 441 70 81
worldbioenergy@svebio.se

Natucka, Dorota
Marknads möjligheter
Tel: +46 (0)8 441 70 93
dorota.natucka@bioenergyinternational.com

Soliva, Nina
Projektkoordinator, webb
Tel: +46 (0)8 441 70 75
nina.soliva@svebio.se

 

Leveransadress: Mässvägen 12, SE-554 54 JÖNKÖPING, SWEDEN
Besöksadress: Elmiavägen, SE-554 54 JÖNKÖPING, SWEDEN
Postadress: Box 6066, SE-550 06 JÖNKÖPING, SWEDEN

För leveranser till din monter, vänligen se utställarguiden när vi kommer närmare mässan.